ЗАПРАВЛЯЙСЯ ПО ДОСТУПНОЙ ЦЕНЕВСЕ АГЗС

Що треба знати про встановлення ГБО на авто і які необхідно мати документи на ГБО

10 марта 2017 г. 2524 0
Вартість ГБО, Переобладнання авто на газ, документы, встановлення гбо на авто

Отже, ви прийняли рішення про переобладнання авто на газ. Сьогодні це надiйний спосіб економити паливо і зберігати власний бюджет на достатньому рівні. Вартість ГБО швидко окупається, адже ціни на газ на АЗС доволі низькі. Для розрахунку окупності ГБО можно скористатись калькуляторами ГБО. Проте, перш ніж насолодитися всією економією газобалонного обладнання, поважно зробити все, щоб ця насолода не була зруйнована першим інспектором на дорозі - привести до ладу всі питання з документами. 

Необхідні документи ГБО, технічні і юридичні питання - всі ці пункти в першу чергу необхідно вирішити, якщо ви віддали перевагу газовому паливу. Які ж процедури доведеться пройти перш за все - розповість регіональний центр МВС України.

Василь Барановський, фахівець сектора кадрового забезпечення і зв'язків з громадськістю сервісного центру пояснив головні аспекти. Згідно із законодавством України дуже важливо зробити перереєстрацію вашої автівки в сервісних центрах МВС, адже встановлення ГБО на авто, перш за все, є переобладнанням автомобіля. Тобто, необхідно зареєструвати всі проведені зміни в документах, вказати, що тепер транспортний засіб працює не лише на бензині, але і на газовому устаткуванні - пропан-бутані або ж метані (природний газ).

Переобладнання авто на газ, Вартість ГБО, встановлення гбо на авто

Докладніше про процесс переобладнання авто на ГБО

Зрозуміло, заборонено проводити переобладнання ГБО самостійно - це небезпечно і вимагає професійного втручання. Необхідно звернутися до фахівців компаній, які займаються професійним ГБО-обладнанням і мають всі необхідні свідоцтва дозволу на встановлення газобалонного обладнання необхідного типу.

Тому власникові автівки рекомендується дуже ретельно робити вибір і підібрати кваліфікованих майстрів компаній. В цьому випадку власникові транспортного засобу не знадобиться звертатися в сервісні центри МВС - такі компанії можуть проводити всі перевірки устаткування, документації і технічних умов установки саморуч. 

Проте, повністю уникнути відвідування найближчого сервісного центру МВС не вийде. Здійснене переобладнання необхідно зареєструвати, подати необхідну документацію. До того ж, в центрі МВС проведуть повний огляд заміни устаткування - і це зайвий раз захистить вас від неполадок і аварійних ситуацій. Також, Василь Барановський зробив важливий наголос на тому, що процедуру реєстрації автовласникові необхідно здійснити на протязі 10 днів після завершення переобладнання ГБО. Нарешті, після всіх оглядів, власникові засобу видають свідоцтво про реєстрацію з вказівкою всіх технічних особливостей і конструкцій.

Вартість ГБО, Переобладнання авто на газ, встановлення гбо на авто

Перелік яких документів необхідний для реєстрації ГБО?

Першорядною є документація: 

1. відповідна заявка на регістрацію ГБО;

2. документи підтверджуючі вашу особу;

3. ідентифікаційний код;

4. свідоцтво про узгодження конструкції устаткування;

5. акт прийому-передачі автомобіля, переобладнаного для роботи на відповідному типові палива;

6. акт технічної експертизи, виданий випробувальним центром. Дуже важлива наявність центром усіх повноважень на проведення технічного огляду;

7. акт технічної експертизи підприємством, що має сертифікат відповідності державної системи сертифікації УКРСЕПРО по встановленню відповідності конструкції переобладнаного транспортного засобу умовам, викладеним в документі про узгодження переобладнання.

Особливості реєстрації ГБО для українців

Ціна на реєстрацію для громадян України з врахуванням банківських послуг фіксована: 505, 59 грн. - для вітчизняних автомобілів і 588,13 грн. - для зарубіжних марок. Доречі, сьогодні деякі виробники автомобілів вже пропонують заводську комплектацію газобалонного обладнання. Найпопулярнішими в нашій країні є ЗАЗ Sens і Renault Logan.

Не забувайте, що реєстрація ГБО необхідна і відмови від своєчасних маніпуляцій можуть каратися законом. Окрім виписаного штрафу інспектор може зняти номерні знаки, заборонивши тим самим використання авто. Автоблог допоможе дізнатись про ситуації, які виникають у власників авто на газу.

Зрозуміло, на реєстрації ГБО ваша дорога не завершується. Експлуатація автомобіля тепер вимагає деяких змін і в обслуговуванні. Приблизно кожні 5-6 тис. км. не забувайте чистити фільтруючий елемент, і своєчасно замінюйте його на новий. Частіше міняйте повітряний фільтр і свічки запалення. Щомісячно зливайте конденсат з прогрітого репродуктора.

Отзывы новости «Що треба знати про встановлення ГБО на авто і які необхідно мати документи на ГБО»

0
,
Показать полностьюСвернуть
Ответ администратора:
Отмена
Поделится отзывом
новость «Що треба знати про встановлення ГБО на авто і які необхідно мати документи на ГБО»
Согласны ли Вы с автором? Поделитесь своим мнением в комментарии

ПРОВЕРЕННЫЕ АГЗС

ОТЗЫВЫ О ПРОЕКТЕ LPG-CAR

5 НАИБОЛЕЕ ЧАСТО ЗАДАВАЕМЫХ ВОПРОСОВ

Зачем мне регистрироваться на сайте LPG-CAR?
ОтветСвернуть
  1. ВЫ БУДЕТЕ ЭКОНОМИТЬ. Зарегистрированные пользователи портала первые будут получать E-mail и SMS рассылки о плановом повышении или понижении цены на газ в вашем городе. Данные прогнозы генерируем с 100% точностью на основе анализа изменения оптовых цен на сжиженный газ пропан-бутан.
  2. ВЫ МОЖЕТЕ НАЙТИ ЗАПРАВКУ. Вы можете найти лучшие АГЗП, узнать актуальную цену на газ, проложить маршрут до АГЗС. Выбрать автозаправку по рейтингу и наличию сервиса (кофе, туалет, ресторан, СТО, автомойка, безналичный расчет и т.д.).
  3. ВЫ МОЖЕТЕ ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ. Вы можете не только оставить отзыв о работе газовой заправки, но и оставить комментарий с фото и видео о работе АГЗС. На все ваши отзывы будут реагировать региональные Союзы по защите прав потребителей.
  4. ВЫ БУДЕТЕ ЭКОНОМИТЬ ВРЕМЯ. Мы будем сообщать вам о всех акциях которые проходят на газовых заправках, о новых открытых заправках в вашем городе. При построении маршрута, вы сможете видеть расстояние, среднее количество и стоимость топлива.
Почему я должен верить Вашим прогнозам о изменении цены на газ?
ОтветСвернуть
Цена на газ на заправках изменяется через 3-5 дня после изменения оптовой цены сжиженного газа. Наши специалисты ежедневно анализируют изменения оптовых цен на сжиженный газ пропан-бутан и сообщают Вам об этом. Если Вас интересует оптовая цена газа пропан-бутан, вы можете рассчитать на калькуляторе компании ООО “УКРАВТОНОМГАЗ” – лидере инновационных технологий на рынке сжиженного газа.
Кому можно жаловаться о плохом качестве газа и сервисе на АГЗС?
ОтветСвернуть
Вы можете оставить отзыв о работе газовой заправки, а также оставить комментарий с фото и видео о работе АГЗС. Например, сфотографировать факты, подтверждающие обман при заправке Вашего автомобиля (фото чека и паспорта на баллон Вашего автомобиля). На все ваши отзывы будут реагировать общественные правозащитники, юристы LPG-CAR® и региональные Союзы по защите прав потребителей. Для организации проверки качества обслуживания АГЗП в г. Киев, вы можете обратиться в Киевский горобластной центр защиты прав потребителей, качества и безопасности продукции, тел: (044) 227-70-45.
Как часто обновляются цены на газ на Вашем сайте?
ОтветСвернуть
На нашем сайте Вы можете отслеживать среднюю цену на газ по всем газовым заправкам Украины, предоставленную аналитическими агентствами. Обновление цены происходит каждый день после 12:00. Цена газа на АЗС актуальна только у проверенных (зарегистрированных владельцев АГЗС), вы можете видеть этот статус - ПРОВЕРЕНО! Также вы можете сообщить в профиле АГЗС о неактуальной цене газа и после проверки администратором, мы внесём правильные данные.
Зачем мне устанавливать на телефон Мобильное приложение LPG-CAR?
ОтветСвернуть
Установив мобильное приложение на телефон, Вы можете найти газовую заправку, расположенную ближе к Вам, а также посмотреть профиль заправки, прочитать отзывы. Вы можете использовать приложение, как альтернативу Картам Google и проложить маршруты по пути вашего следования, а мы покажем все газовые заправки по вашему маршруту. Удачного Вам пути! Будьте осторожны – мы говорим правду!
ЧИТАТЬ ВСЕ ВОПРОСЫ

РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС
И НАЧИНАЙ ЭКОНОМИТЬ